Blog » Zajímavé sportovní akce

Zajímavé sportovní akce

Výběr největších sportovních akcí, které používají Sportnect, využívají turnajový systém, mají klubovou aplikaci nebo je Sportnect jejich mediálním partnerem. 

 

Author: Alžběta Mikolajková25. 5. 2020

59.Zlatá tretra Ostrava - World Athletics Continental Tour GOLD

Zlatá tretra Ostrava - jeden z nejlépe obsazovaných atletických mítinků světa, jedna z neprestižnějších akcí pořádaných v České republice.

Český běh žen 2020

Český běh žen je silniční závod pro ženy a dívky všeho věku a výkonnosti. Běží se na certifikovaných tratích centrem třetího největšího města České republiky, jedinečného industriálního skvostu, města Ostravy. 

BeachBalon Cup 2020

První slovenský turnaj v plážové házené, který bude mít rozlosování a výsledky online na Sportnectu - Mezinárodní BeachBalon Cup 2020 v Bratislavě.

Zlatý kahan 2020

Zlatý kahan je tradiční mezinárodní turnaj staršího dorostu, jehož historie sahá do roku 1981, kdy byl založen ke dni horníků. Tento každoročně kvalitně obsazený turnaj pořádá FC Baník Ostrava ve spolupráci s Moravskoslezským krajem a městem Ostrava. V minulosti na Zlatém kahanu startovaly zvučné kluby nejen z České republiky, ale rovněž ze Slovenska, Polska, Itálie, Francie i Německa.

Czech Knights

Legendární hokejoví Czech Knights používají Sportnect na organizaci všech svých kempů a turnajů

Přidej se k těm nejlepším a používej Sportnect na své akci i ty!

 

Photos

More articles

This site uses cookies. By continuing on this site and clicking on the button, you agree to their use.More info