Obecné

Jak si vytvořit vlastní uživatelský profil?

Nevíte, jak se do systému zaregistrovat? Registraci provedete na stránkáchhttps://www.sportnect.com/signup. Uživatelský účet si vytvořte pod svým pravým jménem a příjmením. Účet slouží pro správu osobního sportovního profilu, pro správu klubů, skupin a jednotlivých klubových událostí nebo pro správu a vytváření on-line turnajů či vstupu do městských portálů vytvořených na platformě Sportnect.

Jak si obnovit heslo?

Zapomněli jste heslo? V případě, že nevíte heslo, můžete využít zapomenuté heslo k vašim účtům zde: https://www.sportnect.com/forgotten-password

Jak vytvořit klub a jeho skupiny?

Máte amatérskou skupinu či profesionální klub a nevíte, jak ji zaregistrovat na platformě Sportnect? Skupinu vytvoříte v Menu → Prezentovat se na Sportnectu → Vytvořit klub & skupinu. Dále vyplňte všechny požadované informace a můžete začít svou skupinu využívat.

Jak vytvořit událost?

Pořádáte událost a máte zájem ji připojit na sportovní síť Sportnect? Událost vytvoříte v Menu → Prezentovat se na Sportnectu → Vytvořit událost. Vyplňte všechny požadované informace a můžete začít svou událost propagovat.

Jak vytvořit sportoviště?

Jste majitelem nebo provozovatelem sportoviště a nevíte, jak si vytvořit sportoviště na platformě Sportnect? Sportoviště vytvoříte v Menu → Prezentovat se na Sportnectu → Vytvořit sportoviště. Vyplňte všechny požadované informace a můžete začít své sportoviště využívat.

Jak přidat nejvýznamnější akce do top-událostí měst?

Organizujete velkou akci, kde přijde více než 100 účastníků nebo diváku a koná se ve městě, kde je náš portál? Můžete požádat o zařazení mezi top události města. Menu → Sekce pro organizátory → Správa událostí → najděte svou událost → klikněte na upravit událost. V sekci Koho chcete oslovit zaklikněte požádat o Top událost města. A počkejte než vám ji schválí.

Jak vytvořit fanouškovskou základnu v klubu?

Nikdo vám v klubu nefandí? Požádejte své fanoušky, rodiče a přátele ať vám zakliknou např. Fandit skupině na vaší skupině. Stačí ji jednoduše sdílet mezi své kontakty. Podívejte se na skupinu s nejvíce fanoušky např. MFK Vítkovice.

Jak napsat zprávu fanouškům do klubu?

Nevíte, jak napsat zprávu do klubu? V sekci Menu → Sekce pro organizátory → Správa klubů & skupin v rozcestníku konkrétního klubu nebo skupiny můžete napsat hromadnou zprávu pomocí Hotnews, která přijde jako notifikace do mobilního telefonu a nebo jako e-mail.

Jak Sportnect zastřešuje portály měst?

Nevíte, jak jsou propojeny portály města a Sportnect? Sportnect je platforma, na které je postaven sportovní systém pro města. Běží na něm portály Sportuj v Ostravě (www.sportujvostrave.cz), a Sportuj v Olomouci (www.sportujvolomouci.cz), oficiální portál Statutárního města Olomouc.

Portály zjednodušují propagaci klubu k veřejnosti, členům a fanouškům. Klub může jednodušeji oslovit své nové klienty pomocí náborových akcí, událostí určených jejich fanouškům a široké veřejnosti. To vše pomocí lokálního systému.

This site uses cookies. By continuing on this site and clicking on the button, you agree to their use.More info